Протидія булінгу 

Національна дитяча  " гаряча лінія"

0-800-500-225

(безкоштовний  з  мобільних  та  стаціонарних  номерів телефонів по всій території України)

116 111

(безкоштовний  для  абонентів КиївСтар  та  Лайфселл)

  Дитяча телефонна лінія щодо булінгу – 116 000

  Лінія є абсолютно безкоштовною, анонімною та   конфіденційною.

 

Уповноважений Верховної Ради

 з прав людини:

0 800 50 17 20

 

Уповновавжений Президента України

з прав дитини:

 044-255-76-75

 

Центр надання безоплатної правової допомого:

0800213103

 

Національна поліція України:

 

102

 

   Рекомендуємо звертатись приватно до директора Іваннівського  закладу дошкільної освіти – Самолюк Галини Григорівни  -     0665448903

    

Скринька довіри

   З метою удосконалення форм взаємодії всіх учасників навчально-виховного процесу – педагогів, вихованців, батьків, осіб, які не байдужі до змін, що відбуваються в освітньому середовищі, створено електронну скриньку довіри   dsivanne @ukr.net

   Не будьте байдужими! Долучайтеся, пропонуйте свої ідеї, пропозиції, бажаня співпрацювати та зауваженнями, що хвилюють вас. Надсилайте свої листи на електрону скриньку.   

       Якщо є бажання та необхідність подякувати будь-кому або внести пропозиції щодо будь-яких позитивних змін у навчально-виховному процесі - тоді “СКРИНЬКА ДОВІРИ” – саме для вас!

   Також скринька довіри працюватиме із метою захисту дітей від насильства та попередження його прояву в родині, у навчальних закладах, на вулицях.

              Ми завжди Вам допоможемо!


Правила поведінки здобувачів освіти

Іваннівського закладу дошкільної освіти у віршах Світлани Гарбуз


Порядок подання та розгляду заяв

про випадки булінгу (цькування) у закладі освіти

1. Заяву про випадки булінгу у закладі освіти має право подати будь-який учасник освітнього процесу.

2. Заява подається керівнику закладу освіти відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

3. Здобувач освіти, який став свідком булінгу у школі, зобов’язаний повідомити про це вчителя, вихователя, психолога або безпосередньо керівника закладу освіти.

4. Педагог або інший працівник закладу освіти, який став свідком булінгу або отримав повідомлення про факт булінгу від здобувача освіти, який був свідком або учасником булінгу, зобов’язаний повідомити керівника закладу освіти про цей факт.

5. Керівник закладу освіти має розглянути звернення.

6. Керівник закладу освіти створює комісію з розгляду випадків булінгу, яка з’ясовує обставини булінгу.

7. Якщо випадок цькування був єдиноразовим, питання з налагодження мікроклімату в дитячому середовищі та розв’язання конфлікту вирішується у межах закладу освіти учасниками освітнього процесу.

8. Якщо комісія визнала, що це був булінг, а не одноразовий конфлікт, то керівник закладу освіти повідомляє уповноважені підрозділи органів Національної поліції України та Службу у справах дітей.

 9. Здобувач освіти може звернутись на гарячу лінію ГО «Ла Страда - Україна» з протидії насильству в сім’ї або із захисту прав дітей; до соціальної служби з питань сім’ї, дітей та молоді; Національної поліції України; Центру надання безоплатної правової допомоги. Після отримання звернення дитини, відповідна особа або орган інформує керівника закладу освіти у письмовій формі про випадок булінгу. Керівник закладу освіти має розглянути таке звернення та з’ясувати всі обставини булінгу. 


Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) у закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу

1. Керівник закладу освіти має розглянути звернення.

2. Керівник закладу освіти створює комісію з розгляду випадків булінгу, яка з’ясовує обставини булінгу.

3. Якщо комісія визнала, що це був булінг, а не одноразовий конфлікт, то керівник закладу освіти повідомляє уповноважені підрозділи органів Національної поліції України та Службу у справах дітей.

 4. Особи, які за результатами розслідування є причетними до булінгу, несуть відповідальність відповідно до частини другої статті 13 (вчинення правопорушень за статтею 1734) Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., № 51, ст. 1122). 


Закон України щодо протидії булінгу та домашньму насильству

Download
Закон України від 18.12.2018.pdf
Adobe Acrobat Document 209.0 KB
Download
Закон України Протидія домашньому насиль
Adobe Acrobat Document 539.1 KB